Wczytuję dane...
O marce

Victoria Vynn to amerykańska marka topowych produktów dedykowana profesjonalnym stylistkom paznokci.Nowoczesne trendy i unikalne formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień. Firma czerpie inspiracje z najnowszych trendów światowego designu i mody prosto z Nowego Jorku. Victoria Vynn to bardzo szeroka gama produktów. W portfolio marki wchodzą lakiery hybrydowe Gel Polish oraz Pure Hybrid. Bardzo popularne i lubiane przez panie żele do budowania paznokcia. 

Victoria Vynn w swej ofercie ma dwa systemy lakierów hybrydowych, których główna różnica tkwi w składzie chemicznym. Chodzi o zawartość żelu jak i ilość pigmentu. 

W systemie Pure jest mniej żelu dzięki temu są to lakiery delikatniejsze dla plytki paznokcia polecane dla osób z alergią.Utrudnieniem dla Pań mniej wprawionych jest bardziej gęsta,kremowa konsystencja - delikatnie trudniejsza w nakładaniu. Zaletą tego systemu jest duża ilość pigmentu a dzięki temu kolory są wyraziste i intensywne.

System Gel Polish podobnie jak większość lakierów hybrydowych (takich marek jak Semilac, NeoNail czy Indigo) ma wyższą zawartość żelu przez co bardzo mocno się trzyma jednak jest bardziej inwazyjny dla płytki ale i łatwiejszy w nakładaniu.